8. Wielkopolski Festiwal Tańca „TAŃCZĄCE TRZEWICZKI”
Protokół z obrad Komisji Artystycznej 8. Wielkopolskiego Festiwalu Tańca „Tańczące trzewiczki”
Ślesin, 22 kwietnia 2017 r.
Komisja Artystyczna w składzie:
Paweł Malicki – Poznań
Paulina Narożnik – Wrocław
Irena Marszałek – Leszno
Krystian Weber (sekretarz) – CKiS Konin
po obejrzeniu 24 zespołów prezentujących się w ETIUDZIE TANECZNEJ postanowiła przyznać:
w kategorii wiekowej 7-11 lat
WYRÓŻNIENIA w wysokości po 300 zł każde ufundowane przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
– zespołowi FANTAZJA JETE z Młodzieżowego Domu Kultury w Ostrowie Wlkp.
– zespołowi FROM THE TOP KIDS 2 z Konińskiego Domu Kultury
III MIEJSCE – zespołowi FART 3b ze Szkoły Tańca i Baletu FART Justyny Szczap w Koninie
nagroda 400 zł ufundowana przez CKiS w Koninie
II MIEJSCE – zespołowi SZOŁ z Młodzieżowego Domu Kultury w Ostrowie Wlkp.
nagroda 500 zł ufundowana przez Burmistrza Miasta i Gminy w Ślesinie
I MIEJSCE – zespołowi TOP DANCE IA z Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie
nagroda 600 zł ufundowana przez CKiS w Koninie
w kategorii wiekowej 12-15 lat
WYRÓŻNIENIA w wysokości po 300 zł każde ufundowane przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
– zespołowi SZOŁ TRIO z Młodzieżowego Domu Kultury w Ostrowie Wlkp.
– zespołowi RAZ,2,3… z Młodzieżowego Domu Kultury w Ostrowie Wlkp.
III MIEJSCE – zespołowi TOP DANCE TEAM z Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie
nagroda 400 zł ufundowana przez CKiS w Koninie
II MIEJSCE – zespołowi FART 2b ze Szkoły Tańca i Baletu FART Justyny Szczap w Koninie
nagroda 500 zł ufundowana przez CKiS w Koninie
I MIEJSCE – zespołowi FART 2a ze Szkoły Tańca i Baletu FART Justyny Szczap w Koninie
nagroda 600 zł ufundowana przez CKiS w Koninie
w kategorii wiekowej 16-19 lat
III MIEJSCE – BASTET z Wolsztyńskiego Domu Kultury
nagroda 400 zł ufundowana przez CKiS w Koninie
II MIEJSCE – FART 1a ze Szkoły Tańca i Baletu FART Justyny Szczap w Koninie
nagroda 500 zł ufundowana przez CKiS w Koninie
I MIEJSCE – zespołowi CENTRUM z Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
nagroda 600 zł ufundowana przez CKiS w Koninie
po obejrzeniu 14 zespołów prezentujących się w INSCENIZACJI TANECZNEJ Komisja Artystyczna postanowiła przyznać:
w kategorii wiekowej 7-11 lat
III MIEJSCE – zespołowi FART 3c ze Szkoły Tańca i Baletu FART Justyny Szczap w Koninie
nagroda 400 zł ufundowana przez CKiS w Koninie
II MIEJSCE – zespołowi FRAJDA ANCYMONKI z FRAJDA Studio Tańca w Pleszewie
nagroda 500 zł ufundowana przez CKiS w Koninie
I MIEJSCE – zespołowi FART MINI ze Szkoły Tańca i Baletu FART Justyny szczap w Koninie
nagroda 600 zł ufundowana przez CKiS w Koninie
w kategorii wiekowej 12-15 lat
III MIEJSCE – zespołowi BABA JAGI z Samorządowego Ośrodka Kultury w Święciechowie
nagroda 400 zł ufundowana przez CKiS w Koninie
II MIEJSCE – zespołowi GO ART z Fabryki Tańca Różańscy w Kaliszu
nagroda 500 zł ufundowana przez CKiS w Koninie
I MIEJSCE – TOP DANCE TEAM z Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie
nagroda 600 zł ufundowana przez CKiS w Koninie
w kategorii wiekowej 16-19 lat
II MIEJSCE – zespołowi REVOLTA z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Ślesinie
nagroda 500 zł ufundowana przez Starostwo Powiatowe w Koninie
I MIEJSCE – zespołowi DANCE OBSESSION z Młodzieżowego Domu Kultury w Ostrowie Wlkp.
nagroda 600 zł ufundowana przez CKiS w Koninie
po obejrzeniu 41 zespołów prezentujących się w INNYCH FORMACH TAŃCA Komisja Artystyczna postanowiła przyznać:
w kategorii wiekowej 7-11 lat
WYRÓŻNIENIA w wysokości po 300 zł każde ufundowane przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
– zespołowi CHILLOUT z Ostrów Dance Academy,
– zespołowi DANCE AVENUE II z Gminnego Ośrodka Kultury w Brzeźnie
– zespołowi DROPSY z ARTSCOOL Studio taneczno-artystyczne Małgorzaty Jarosik w Ostrowie Wlkp.
– zespołowi PO KOKARDĘ z Centrum Tańca Show Dance w Krotoszynie
III MIEJSCE – zespołowi FROM THE TOP KIDS 1 z Konińskiego Domu Kultury
nagroda 400 zł ufundowana przez CKiS w Koninie
II MIEJSCE – zespołowi ZGREDY CREW ze Studia Tańca System w Gorzycach Wielkich
nagroda 500 zł ufundowana przez CKiS w Koninie
I MIEJSCE – zespołowi LEMONIADA ze Studia Rampa Dance Poznań
nagroda 600 zł ufundowana przez CKiS w Koninie
w kategorii wiekowej 12-15 lat
WYRÓŻNIENIA po 300 zł każde ufundowane przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
– zespołowi KALIPSO z ARTSCOOL Studio taneczno-artystyczne Małgorzaty Jarosik w Ostrowie Wlkp.
– zespołowi DANCE AVENUE I z Gminnego Ośrodka Kultury w Brzeźnie
III MIEJSCE – zespołowi FROM THE TOP KIDS 2 z Konińskiego Domu Kultury
nagroda 400 zł ufundowana przez CKiS w Koninie
II MIEJSCE – zespołowi AFERKA ze Studia Rampa Dance Poznań
nagroda 500 zł ufundowana przez Burmistrza Miasta i Gminy w Ślesinie
I MIEJSCE – zespołowi HITY 2 ze Studia Rampa Dance Poznań
nagroda 600 zł ufundowana przez CKiS w Koninie
w kategorii wiekowej 16-19 lat
III MIEJSCE – zespołowi T&T z Domu Kultury w Zakrzewie
nagroda 400 zł ufundowana przez CKiS w Koninie
II MIEJSCE – zespołowi MY DANCE z Samorządowego Ośrodka Kultury w Święciechowie
nagroda 500 zł ufundowana przez CKiS w Koninie
I MIEJSCE – zespołowi FROM THE TOP SQUAD z Konińskiego Domu Kultury
nagroda 600 zł ufundowana przez CKiS w Koninie
NAGRODĘ GŁÓWNĄ 8. Wielkopolskiego Festiwalu Tańca „Tańczące Trzewiczki” 2017 Komisja Artystyczna postanowiła przyznać:
Zespołowi FART 3a ze Szkoły Tańca i Baletu FART Justyny Szczap w Koninie
1000 zł brutto ufundowane przez Centrum Kultury i sztuki w Koninie