Kiedy: 8 października 2017 Godz: 16:00 Bilety: 90 zł

Jak nie oszaleć z facetem, czyli Ranczo na scenie

Spektakl „Jak nie oszaleć z facetem” powstał na podstawie kultowego serialu „Ranczo” i w oparciu o jego postacie, realizowany jest przy współprodukcji producenta tego telewizyjnego super hitu.

Sztuka napisana przez Roberta Brutter’a (właśc. Andrzej Grembowicz) – scenarzysty Rancza, w reżyserii uznanego reżysera teatralno-telewizyjnego Macieja Wojtyszki, oparta na specyficznym, charakterystycznym poczuciu humoru, ostro zarysowanych typach osobowości stworzonych przez aktorów, z dużą porcją znanych piosenek w stylu: „Seksapil to nasza broń kobieca”, z pogranicza teatru i kabaretu, ma szansę stać się ogólnopolskim hitem.

To opowieść o odwiecznych różnicach między myśleniem i postrzeganiem świata przez kobiety i mężczyzn, chwilami bardzo ostra i bezkompromisowa walka płci okraszona muzyką i humorem, który bawi widzów telewizyjnego Rancza od wielu długich lat.

To rodzaj wykładu i nauki dla wszystkich młodszych i starszych dziewczynek jak radzić sobie z takim egzemplarzem jakim jest tytułowy facet, podczas którego wybrane metody prezentuje się na niniejszym egzemplarzu.

Czy egzemplarz to przetrwa i pogodzi się ze swoją rolą, nie dającą mu szans w starciu z wszystkowiedzącymi i sprytnymi kobietami ? – oto jest pytanie

Obsada:

WIĘCŁAWSKA – Dorota Chotecka-Pazura
FRANCESCA – Anna Iberszer
WEZÓŁOWA – Beata Olga Kowalska
HADZIUKOWA – Dorota Nowakowska
PIETREK – Piotr Pręgowski
Rezerwacja biletów: tel. 604-424-320 ; 531-531-001 e-mail: bilety@agencjamuza.pl

Punkty sprzedaży biletów: Kasa CKiS-DK OSKARD, tel. 63/242 38 49

Sprzedaż biletów on-line: www.agencjamuza.pl ; www.kupbilecik.pl