Kiedy: 23 kwietnia 2017 Godz: 11:00

KONKURS NA WYKONANIE PALMY WIELKANOCNEJ

 

Protokół z obrad Komisji Artystycznej Konkursu na wykonanie Palmy Wielkanocnej – 6 kwietnia 2017r.

Komisja w składzie:
Elżbieta Barszcz – Dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Koninie,
Krystyna Mikołajaczak – kulturoznawca, instruktorka CKiS
Danuta Pydyńska – kierownik Działu Artystyczno- Organizacyjnego CKiS.

po obejrzeniu 74 palm postanowiła przyznać 36 nagród:

1.Warsztat Terapii Zajęciowej z Kłodawy.
2. Zespół Szkół Technicznych i Hutniczych w Koninie, klasa I TZ
3. Agnieszka Nowakowska ze SP nr 6 w Koninie
4. Bartosz Marcinkowski ze SP nr 9 w Koninie
5. Kółko plastyczne Mali Artyści z Zespołu Szkół w Brzeźnie
6. Koło Plastyczne, Grupa dziewczynek z Szyszyńskich Holendrów
7. Zuzanna Szymczak z Gimnazjum nr 5 w Koninie
8. Franciszek Manuszak, Paweł Lorent, Adam Siepka, Szymon Trepka, Kuba Kaczmarek, Marcin Koziara ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Koninie
9. Magdalena Pałubicka ze Społecznej Szkoły w Lipicach
10. Karolina Zielińska ze SP w Przykonie
11. Przedszkole Bajkolandia – Grupa Misie
12. Gabriela Chałupniczak z GOK w Brudzewie
13. Anna Perczyńska z ZS w Sławsku
14. Kacper Gwiaździński z ZS w Sławsku
15. Paulina Roguszczak z ZS w Sławsku
16. Dominik Ziętek z Centrum Kultury i Biblioteki w Przykonie
17. Kacper Cichomski ze SP w Przykonie
18. Amelia Bamberska ze SP w Przykonie
19. Natalia Bamberska z Gimnazjum w Przykonie
20. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kleczewie, klasa II b
21. Zuzanna Szurgot ze Szkoły Podstawowej w Głębokiem, Gmina Olszówka
22. Joanna, Marcin, Paweł Buraczyńscy z Brzeźna
23. Amelia Bachera, Agnieszka Kunicka, Miłosz Roszak, Eryk Osajda ze Szkoły Podstawowej w Kucharach Kościelnych
24. Klasa V ze SP w Kozarzewie
25. Przedszkole nr 1 Kosmatek w Koninie
26. Filip Glanc z Klasy 0  z ZS w Rychwale
27. Adam Kołecki ze SP w Paprotni
28. Mateusz Pilarski ze SP w Paprotni
29. Natalia Rymiszewska ze SP w Ogorzelczynie
30. Monika Wysokowicz ze SP nr 3 w Koninie
31. Maria Woźniak i Damian Woźniak ze SP nr 3 w Koninie
32. Areta Pawlicka ze SP nr 3 w Koninie
33. Julia Kulik ze SP w Woli Podłężnej
34. Martyna Skowronek ze SP w Żychlinie
35. Barbara Chojnacka, Marta Głoszkowska, Dominika Mijawska, Anna Wejman  z ZS w Żychlinie
36. Marcelina Grajek z Janowic

Nagrody zostały ufundowane przez CKiS w Koninie.

Procesja z palmami: