Protokół z obrad Komisji Artystycznej 8. Wielkopolskiego Festiwalu Tańca „Tańczące trzewiczki”

Ślesin, 22 kwietnia 2017 r.

 

Komisja Artystyczna w składzie:

Paweł Malicki – Poznań

Paulina Narożnik – Wrocław

Irena Marszałek – Leszno

Krystian Weber (sekretarz) – CKiS Konin

 

po obejrzeniu 24 zespołów prezentujących się w ETIUDZIE TANECZNEJ postanowiła przyznać:

w kategorii wiekowej 7-11 lat

WYRÓŻNIENIA w wysokości po 300 zł każde ufundowane przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
– zespołowi FANTAZJA JETE z Młodzieżowego Domu Kultury w Ostrowie Wlkp.
– zespołowi FROM THE TOP KIDS 2 z Konińskiego Domu Kultury

III MIEJSCE – zespołowi FART 3b ze Szkoły Tańca i Baletu FART Justyny Szczap w Koninie
nagroda  400 zł ufundowana przez CKiS w Koninie

II MIEJSCE – zespołowi SZOŁ z Młodzieżowego Domu Kultury w Ostrowie Wlkp.
nagroda 500 zł ufundowana przez Burmistrza Miasta i Gminy w Ślesinie

I MIEJSCE  – zespołowi TOP DANCE IA z Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie
nagroda 600 zł ufundowana przez CKiS w Koninie

 

w kategorii wiekowej 12-15 lat

WYRÓŻNIENIA w wysokości po 300 zł każde ufundowane przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
– zespołowi SZOŁ TRIO z Młodzieżowego Domu Kultury w Ostrowie Wlkp.
– zespołowi RAZ,2,3… z Młodzieżowego Domu Kultury w Ostrowie Wlkp.

III MIEJSCE – zespołowi TOP DANCE TEAM z Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie
nagroda  400 zł ufundowana przez CKiS w Koninie

II MIEJSCE –  zespołowi FART 2b ze Szkoły Tańca i Baletu FART Justyny Szczap w Koninie
nagroda 500 zł ufundowana przez CKiS w Koninie

I MIEJSCE –  zespołowi FART 2a ze Szkoły Tańca i Baletu FART Justyny Szczap w Koninie
nagroda 600 zł ufundowana przez CKiS w Koninie

 

w kategorii wiekowej 16-19 lat

III MIEJSCE – BASTET z Wolsztyńskiego Domu Kultury
nagroda  400 zł ufundowana przez CKiS w Koninie

II MIEJSCE –  FART 1a ze Szkoły Tańca i Baletu FART Justyny Szczap w Koninie
nagroda 500 zł ufundowana przez CKiS w Koninie

I MIEJSCE –  zespołowi CENTRUM z Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
nagroda 600 zł ufundowana przez CKiS w Koninie

 

po obejrzeniu 14 zespołów prezentujących się w INSCENIZACJI TANECZNEJ Komisja Artystyczna postanowiła przyznać:

w kategorii wiekowej 7-11 lat

III MIEJSCE – zespołowi FART 3c ze Szkoły Tańca i Baletu FART Justyny Szczap w Koninie
nagroda  400 zł ufundowana przez CKiS w Koninie

II MIEJSCE – zespołowi FRAJDA ANCYMONKI z FRAJDA Studio Tańca w Pleszewie
nagroda 500 zł ufundowana przez CKiS w Koninie

I MIEJSCE  – zespołowi FART MINI ze Szkoły Tańca i Baletu FART Justyny szczap w Koninie
nagroda 600 zł ufundowana przez CKiS w Koninie

 

w kategorii wiekowej 12-15 lat

III MIEJSCE – zespołowi BABA JAGI z Samorządowego Ośrodka Kultury w Święciechowie
nagroda  400 zł ufundowana przez CKiS w Koninie

II MIEJSCE –  zespołowi GO ART z Fabryki Tańca Różańscy w Kaliszu
nagroda 500 zł ufundowana przez CKiS w Koninie

I MIEJSCE –  TOP DANCE TEAM z Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie
nagroda 600 zł ufundowana przez CKiS w Koninie

 

w kategorii wiekowej 16-19 lat

II MIEJSCE –  zespołowi REVOLTA z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Ślesinie
nagroda 500 zł ufundowana przez Starostwo Powiatowe w Koninie

I MIEJSCE –  zespołowi DANCE OBSESSION z Młodzieżowego Domu Kultury w Ostrowie Wlkp.
nagroda 600 zł ufundowana przez CKiS w Koninie

 

po obejrzeniu 41 zespołów prezentujących się w INNYCH FORMACH TAŃCA Komisja Artystyczna postanowiła przyznać:

w kategorii wiekowej 7-11 lat

WYRÓŻNIENIA w wysokości po 300 zł każde ufundowane przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
– zespołowi CHILLOUT z Ostrów Dance Academy,
– zespołowi DANCE AVENUE II z Gminnego Ośrodka Kultury w Brzeźnie
– zespołowi DROPSY z ARTSCOOL Studio taneczno-artystyczne Małgorzaty Jarosik w Ostrowie Wlkp.
– zespołowi PO KOKARDĘ z Centrum Tańca Show Dance w Krotoszynie

III MIEJSCE – zespołowi FROM THE TOP KIDS 1 z Konińskiego Domu Kultury
nagroda  400 zł ufundowana przez CKiS w Koninie

II MIEJSCE – zespołowi ZGREDY CREW ze Studia Tańca System w Gorzycach Wielkich
nagroda 500 zł ufundowana przez CKiS w Koninie

I MIEJSCE  – zespołowi LEMONIADA ze Studia Rampa Dance Poznań
nagroda 600 zł ufundowana przez CKiS w Koninie

 

w kategorii wiekowej 12-15 lat

WYRÓŻNIENIA po 300 zł każde ufundowane przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
– zespołowi KALIPSO z ARTSCOOL Studio taneczno-artystyczne Małgorzaty Jarosik w Ostrowie Wlkp.
– zespołowi DANCE AVENUE I z Gminnego Ośrodka Kultury w Brzeźnie

III MIEJSCE – zespołowi FROM THE TOP KIDS 2 z Konińskiego Domu Kultury
nagroda  400 zł ufundowana przez CKiS w Koninie

II MIEJSCE –  zespołowi AFERKA ze Studia Rampa Dance Poznań
nagroda 500 zł ufundowana przez Burmistrza Miasta i Gminy w Ślesinie

I MIEJSCE –  zespołowi HITY 2 ze Studia Rampa Dance Poznań
nagroda 600 zł ufundowana przez CKiS w Koninie

 

w kategorii wiekowej 16-19 lat

III MIEJSCE – zespołowi T&T z Domu Kultury w Zakrzewie
nagroda  400 zł ufundowana przez CKiS w Koninie

II MIEJSCE – zespołowi MY DANCE z Samorządowego Ośrodka Kultury w Święciechowie
nagroda 500 zł ufundowana przez CKiS w Koninie

I MIEJSCE – zespołowi FROM THE TOP SQUAD z Konińskiego Domu Kultury
nagroda 600 zł ufundowana przez CKiS w Koninie

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ 8. Wielkopolskiego Festiwalu Tańca „Tańczące Trzewiczki” 2017 Komisja Artystyczna postanowiła przyznać:

Zespołowi FART 3a ze Szkoły Tańca i Baletu FART Justyny Szczap w Koninie
1000 zł brutto ufundowane przez Centrum Kultury i sztuki w Koninie